انتشار کتاب گام به گام با مودل برای مدرسان و مدیران

انتشار کتاب گام به گام با مودل برای مدرسان و مدیران

آموزش آنلاین و از راه دور، یادگیری برنامه ریزی شدهای است که در آن معمولاً یادگیری و آموزش در محیطهای جدا از هم صورت میگیرند و به همین خاطر آموزش آنلاین به فناوری‌های ارتباطی برای طراحی و برنامهریزی آموزش نیازمند است

تعامل در سامانه یادگیری الکترونیکی باید شامل ارتباط دو طرفه‌ی مدرس و یاد گیرنده باشد. با استفاده از مودل این امکان برای مدرس و یادگیرنده فراهم می‌شود تا بتوانند در یک محیط الکترونیکی و با استفاده از اینترنت با یکدیگر در ارتباط باشند و فراگیران بتوانند بدون حضور فیزیکی در کلاس از مطالب آموزشی استفاده کنند.

دلیل تالیف این کتاب، آموزش مودل به افرادی است که می خواهند سامانه آموزش آنلاین بصورت شخصی یا سازمانی راه اندازی نمایند. این کتاب با زبانی ساده، تصویری و رنگی، از راه اندازی نرم افزار مودل تا مدیریت و برگزاری دوره های آموزشی الکترونیکی را آموزش می دهد.

این کتاب در زمان تالیف بر اساس آخرین نسخه مودل (3.7) نگاشته شده است و آموزش‌های مقدماتی در مودل را شامل می‌شود.

کتاب «گام به گام با مودل فارسی برای مدیران و مدرسان» دارای 4 فصل است. فصل اول کتاب با عنوان «مودل چیست؟» به معرفی مودل به عنوان یک نرم افزار متن باز (open source) میپردازد.

در فصل دوم نحوه نصب و راه‌اندازی  نرم افزار آموزش الکترونیکی مودل به صورت گام به گام توضیح داده شده است.

فصل سوم به تنظیمات مدیریتی اختصاص دارد که این تظیمات آموزش داده شده اند.

فصل چهارم که بیشترین حجم کتاب را در برگرفته است، آموزش مودل برای مدرسان است. تمامی مراحل ایجاد، ویراش و حذف درس و دوره آموزشی، گروهها و مجموعه های آموزشی گام به گام  با تصویر آموزش داده شده است. همچنین افزودن منابع درسی و نیز فعالیت ها شامل تکالیف کلاسی و آزمون، کارنامه نمرات و تهیه گزارش توضیح داده شده است.

کتاب « گام به گام با مودل فارسی برای مدیران و مدرسان » مصور، رنگی در 246 صفحه تالیف محمدهرندی پور و مهسا فردحسینی، از سوی انتشارات پیام حنان در تیرماه 1398 منتشر شده است.

در صورتی که سوالی قبل از خرید دارید با شماره های زیر تماس بگیرید:

09122162541

09128455587

کتاب خریداری شده، از طریق پست پیشتاز و در کوتاه ترین زمان برای شما ارسال می شود.

 برای خرید کتاب اینجا کلیک کنید.

  1. دوست گرانقدر با سلام؛ در صورت نیاز به تماس سریع با شما، لطفاً مشخصات خود را در فرم زیر وارد نمایید.
  2. نام و نام خانوادگی*
   ورودی نامعتبر
  3. شماره تماس*
   ورودی نامعتبر
  4. کد امنیتی*
   کد امنیتی
     تازه کردنورودی نامعتبر